Wesołych Świąt i Przełomowego 2021.

Drodzy Klienci, Partnerzy, Współpracownicy, Koledzy “po fachu”, Przyjaciele WDB SA, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, przede wszystkim chcielibyśmy podziękować. Podziękować za kolejny rok współpracy, zaufania i wyjątkowego wsparcia, szczególnie w tak trudnych i wymagających miesiącach. Rok 2020 na zawsze przejdzie do historii jako czas, w którym przyszło nam wszystkim stawić czoła niezliczonej ilości nowych, często nietypowych wyzwań. Dla naszej organizacji ten rok był wyjątkowy również z innego powodu. Z końcem listopada, pomimo wielu ograniczeń związanych z pandemią, staliśmy się częścią brytyjskiej grupy firm brokerskich #PIBGroup. Przykuliśmy uwagę jednego z najstarszych i najbardziej doświadczonych ubezpieczeniowo rynków na świecie, a nasze DNA i wartości jakie budowaliśmy przez niemal 14 lat obecności na rynku, z powodzeniem wpisały się w unikalną strategię międzynarodowego wzrostu.

Współpraca, to jeden z kluczowych filarów na których opiera się nasz biznes. Bez niej i bez Państwa, nikt z nas nie miałby w sobie tyle siły i determinacji, aby iść naprzód z nadzieją, że Nowy Rok 2021 przyniesie nam wszystkim oddech i jeszcze większą przestrzeń do działania dla wspólnych celów. Jesteśmy pod ogromny wrażeniem tego jak wyjątkowa i zorganizowania potrafi być nasza branża, która w ostatnich miesiącach wielokrotnie stawała ponad podziałami, niosąc wsparcie i pomoc na wielu różnych poziomach. Choć zmęczeni, czujemy się bezpieczenie, wiedząc że jesteście Państwo obok.

W imieniu całego Zespołu WDB S.A. życzymy Wesołych, Zdrowych i tak rodzinnych jak to tylko będzie możliwe, Świąt Bożego Narodzenia, a Nowy Rok niech przyniesie każdemu z nas to, za czym najbardziej już tęskni. Z całą resztą poradzimy sobie sami.