Akademia Zarządców Nieruchomości – jesień 2022

24 i 25 listopada upłynęły pod znakiem inspirującej konferencji w ramach corocznej Jesiennej Akademii Zarządców Nieruchomości.  Tym razem spotkaliśmy się w niebywale urokliwych wnętrzach Uroczyska Siedmiu Stawów Luxury Hotel.

Spotkanie zaplanowano na dwa dni, z których pierwszy obfitował w wykłady merytoryczne, czas relaksu oraz branżowej integracji podczas uroczystej kolacji w towarzystwie DJ’a. Kolejny dzień przyniósł przestrzeń na dodatkowy networking, a dla chętnych i we własnym zakresie odrobinę wytchnienia w hotelowej strefie SPA & Wellness.

Pośród prelegentów zaproszonych na pierwszy dzień konferencji znaleźli się przedstawiciele Zarządu WDB S.A., TU Compensa S.A., Deloitte Financial Advisory, Hewea Sp. z o.o., Schowek24 Sp. z o.o. Część merytoryczna w całości została poświęcona zagadnieniom, które wpisują się w aktualne zainteresowania zarządców nieruchomości oraz wspólnot mieszkaniowych. Branżowej analizie poddano tematykę konsolidacji sektora, systemów gromadzenia i odbioru odpadów oraz porządku na osiedlach, wspieranego przez innowacyjne rozwiązania z zakresu powierzchni do przechowywania.

Zwieńczeniem wykładów było szkolenie menedżerskie poświęcone tematyce skutecznej pracy z celem oraz narzędziom wspierającym zarządzanie własnym stanem emocjonalnym. Część warsztatową poprowadził Aleksander Sienkiewicz, Dyrektor Marketingu WDB, a także licencjonowany trener szwajcarskiej metodyki rozwoju Structogram®.

Za nami kolejne inspirujące dwa dni spędzone w świecie ubezpieczeń i zarządzania nieruchomościami. Kolejna edycja już w 2023 roku. Do zobaczenia!